ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Проведено аналіз бюджету Головецької територіальної громади Старосамбірського району в рамках проекту «Об’єднуймося свідомо: підвищення ефективності процесу об’єднання громад у Львівській області»
Дата новини: 2016-09-08

14212103_1259570904074756_5664477886686100218_n року в 14.00 год у м. Старий Самбір (в приміщенні Старосамбірської районної ради) відбулося перше засідання робочої групи з питань проведення аналізу бюджету Головецької територіальної громади Старосамбірського району в рамках проекту «Об’єднуймося свідомо: підвищення ефективності процесу об’єднання громад у Львівській області», що реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» та співфінансується в рамках програми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.
В рамках проекту було розроблено аналіз ресурсної бази потенційної Головецької об’єднаної громади, розробляється план розвитку громади до 2020 року та розпочалися роботи над аналізом її бюджетних можливостей при об’єднанні. Такий аналіз дасть можливість оцінити основні джерела надходжень і статті видатків кожного органу місцевого самоврядування – учасника Головецької сільської громади на об’єднання якої, незважаючи на її відсутність у перспективному плані Львівщини ще жевріє надія, а також розробити ряд рекомендацій уникнення дефіциту бюджету об’єднаної громади.
Під час зустрічі експерти представили учасникам основні напрями та механізми нарощування бюджетного потенціалу, а також порівняли бюджетні можливоті громади при об’єднанні у складі Головецької і Стрілківської територіальної громади. Як зазначається, проблеми при об’єднанні громади не зникнуть, проте, враховуючи, розташування сільських рад, у складі Головецької об’єднаної громади було б простіше їх розвивати.

Переглядів: 293