ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Проведено нараду з головами місцевих рад, щодо підготовки заявок на обласний конкурс мікропроектів
Дата новини: 2016-02-12

12644650_168851803483423_7330936091422180425_n11 лютого 2016 року у сесійній залі районної ради було проведено нараду з головами місцевих рад. Одним із питань було питання підготовки заявок на обласний конкурс мікропроектів.

 Нарада відбулася за участі голови районної ради Тетяни Терлецької, голови райдержадміністрації Миколи Цепенди та депутата Львівської обласної ради Михайла Гички. Обласний депутат наголосив на тому щоб Старосамбірщина максимально взяла участь у підготовці заявок. Присутні отримали консультації стосовно підготовки та написання проектів, які подаються на обласний конкурс підтримки місцевих ініціатив територіальних громад у 2016 році.

Голова районної ради – Тетяна Терлецька зазначила, що  основним координатором по написанню мікропроектів на обласний конкурс у 2016 році є Старосамбірська районна рада та відділ економіки райдержадміністрації.

Звучали питання щодо підготовки заявок з охорони навколишнього природного середовища, ремонту доріг, та ін..

Голова районної ради дала вичерпну відповідь, про те  що Львівською обласною радою визначено чіткі пріоритети програми обласного конкурсу мікропроектів , тому писати проекти треба згідно з ними

Щодо охорони навколишнього природного середовища, то у Львівській обласній раді є обласний «Фонд охорони навколишнього середовища», де виділені кошти на фінансування природоохоронних заходів.

Михайло Гичка звернув увагу на проблемі стану доріг та зазначив, що у обласній раді на дороги виділено 280 млн.грн. , тому він максимально докладатиме зусиль для обстоювання інтересів Старосамбірщини, у всіх можливих програмах, які фінансуються як з обласного так і з Державного бюджету.

 

Переглядів: 340