ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Привітання до Дня місцевого самоврядування
Дата новини: 2016-12-06

001

Шановні працівники органів місцевого самоврядування !

Щиро вітаю вас зі святом – Днем місцевого самоврядування, святом демократичного суспільства, народовладдя! Сьогодні місцеве самоврядування є тим інститутом суспільного розвитку, який здатен згуртувати націю, забезпечити комфортне проживання людей, підвищити імідж України, повернути довіру людей до влади і забезпечити стабільний розвиток країни.

Цього дня свято у депутатів районної та інших місцевих рад, зокрема і новостворених об’єднаних територіальних громад, міських, сільських та селищних голів, секретарів, службовців місцевих рад, членів виконавчих комітетів. Ви найближчі до простого люду, і саме ви, не маючи достатньої фінансової підтримки на реалізацію ваших повноважень, намагаєтесь вирішувати найболючіші питання членів ваших громад. Щиро за це вам дякую.

Нехай надійними супутниками у вашій щоденній роботі стануть розуміння і підтримка територіальних громад, а щира людська вдячність та повага стануть нагородою за вашу працю задля розбудови української держави.

Події останніх років яскраво свідчать – ми збудуємо ту країну, про яку мріяли наші Герої і яку відстоюють на Сході наші захисники, про яку мріємо зараз ми – сильну, міцну, незалежну, заможну європейську Україну.

Щиро бажаю вам всіляких гараздів, міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди у ваших родинах, наполегливості, мужності, нових здобутків на благо України та нашого краю, віри у наш народ та краще майбуття !

 

 

         З повагою,

голова Старосамбірської районної ради                 Тетяна Терлецька

Переглядів: 279