ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Реалізація проєкту «Запобігання та протидія поширенню коронавірусної інфекції СОVID-19 на території Старосамбірського району» триває
Дата новини: 2020-10-09

‼️‼️‼️Реалізація проєкту «Запобігання та протидія поширенню коронавірусної інфекції СОVID-19 на території Старосамбірського району» конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад у Львівській області, що реалізується Асоціацією ОМС ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей триває!
⚡️⚡️⚡️Завдяки ґрунтовному вивченню ринку товарів та послуг, а також проведенню закупівельних процедур у рамках проєкту через систему Прозорро, вдалось забезпечити економію коштів проєкту у межах бюджетних призначень та погодити додаткові зміни до бюджету та заходів проєкту. Таким чином, вдасться додатково закупити 2️⃣4️⃣ каністри антисептичного наповнювача ємкістю по 5 літрів для заправки придбаних у рамках згаданого проєкту сенсорних дозаторів.

         Дана закупівля дозволить забезпечити якісне функціонування та швидке введення в експлуатацію новопридбаних у рамках проєкту безконтактних сенсорних дозаторів для рук.
Увесь товар буде пропорційно переданий бенефіціарам проєкту: ДНЗ №1 м.Старий Самбір, ДНЗ «Дзвіночок» м. Старий Самбір, ДНЗ «Ромашка» с. Верхній Лужок, ДНЗ «Ластівка» с.Стрільбичі, ДНЗ «Казка» м.Добромиль, ДНЗ «Віночок» м.Хирів, ДНЗ «Сонечко» с. Стрілки.

   Вітаємо шановних бенефіціарів!!

ковід

 

Переглядів: 51