Сьогодні, 17 жовтня , в сесійній залі Старосамбірської районної ради відбулась конференція «Регіонально-ландшафтний парк «Верхньодністровські бескиди» – плацдарм еколого-естетичного виховання молоді та розвитку туризму».
В ході конференції керівництво та провідні спеціалісти парку поділились планами та напрацюваннями щодо своєї участі в еколого-естетичному вихованні молоді Старосамбірщини, представили туристичний потенціал «Верхньодністровських бескидів» та шляхи його розвитку.
Участь в заході взяла також голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька. Тетяна Іванівна розповіла про можливості залучення коштів на реалізацію своїх планів, запевнивши в повній методологічно-консультативній підтримці з боку районної ради всіх, хто готовий втілювати в життя свої ідеї через участь в програмах та конкурсах.
Крім того, голова представила проект «Відновлення та актуалізація туристичного маршруту «Шляхами князя Лева», який на даний час реалізовується районною радою в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПрАТ «Моршинський завод мінеральних вод «Оскар».
В підсумку Тетяна Терлецька наголосила на важливості налагоджені співпраці між всіма інституціями району для досягнення результатів як в екологічній освіті, так і розвитку туризму.