ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
«Реконструкція будівлі ЗСШ І-ІІІст. в с.Нове Місто Старосамбірського району Львівської області (з впровадженням енергозберігаючих заходів)»
Дата новини: 2017-02-20

15 лютого поточного року голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька взяла участь у презентації результатів впровадження проекту ДФРР «Реконструкція будівлі ЗСШ І-ІІІст. в с.Нове Місто  Старосамбірського району Львівської області (з впровадженням енергозберігаючих заходів)», що відбулось у Новому Місті.

Як зазначила Тетяна Іванівна у своєму виступі: «Дуже важливо, що такі  презентації проводяться. Це дає можливість показати громадськості, що кооперація спільних зусиль місцевої, районної та обласної ради дають свої позитивні результати»

Понад 30 років у будівлі Новоміської ЗСШ ремонту не проводилось. В рамках даного  проекту була проведена термомодернізація будівлі школи,  зокрема: заміна покрівлі, заміна та встановлення металопластикових віконних блоків, заміна вхідних дверей  та утеплення фасаду.

 Загальна вартість проекту складала 3,752,794 млн. грн. Фінансування проводилось за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, у співфінансування із районного бюджету  у сумі 50 тис. грн..

Рисунок1

Переглядів: 282