ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
“Ресурси розвитку територіальних громад”
Дата новини: 2018-06-07

   Сьогодні, у приміщенні Старосамбірської районної ради відбувся виїзний одноденний тематичний семінар на тему: “Ресурси розвитку територіальних громад”, які для працівників органів місцевого самоврядування Старосамбірщини провели викладачі Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ.

    До уваги слухачів було висвітлено питання “Ресурсного забезпечення економічного розвитку територіальних громад”  доктором економічних наук, професором кафедри економіки Крайник О.П., яка детально розповіла про головні чинники забезпечення росту місцевої економіки, види капіталу та класифікацію джерел фінансування місцевого економічного розвитку.

   Перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ, доктор наук з державного управління, професор Сушинський О.І. ознайомив з “Актуальними проблемами державного управління та місцевого самоврядування”, зокрема детально розповів про новели конституційно-правового статусу органів місцевого самоврядування, принципи організації публічної влади та головні аспекти антикорупційного законодавства.

Кандидат економічних наук, доцент ЛРІДУ Синицький О.С. проінформував присутніх про можливості навчання у  Львівському регіональному інституті державного управління НАДУ за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”.

2018-06-07 11.41.55 20180607_110111 20180607_110134

 

Переглядів: 198