ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Робота Старосамбірського відділення Самбірської ОДПІ щодо легалізаціії заробітних плат
Дата новини: 2017-03-20

Старосамбірське  відділення Самбірської ОДПІ повідомляє, що  мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт), зарплата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників. Мінімальна заробітна плата на даний час становить 3200 грн.

Слід зазаначити, що заходи, які впроваджуються фахівцями інспекції, спрямовані на виявлення платників податків, які здійснюють виплату зарплати «у конвертах», а також на упередження та руйнування схем ухилення від оподаткування,  в тому числі ліквідації джерел походження «тіньових» коштів для виплати зарплати приносять результати.

З метою контролю за легалізацією виплати заробітної плати, та недопущення її виплати у «конвертах» в ОДПІ на постійній основі діє робоча комісія, на засідання якої запрошуються керівники підприємств для проведення індивідуальних співбесід щодо недопущення порушення законодавства про оплату праці, необхідності підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам до середньообласного та середньогалузевого показників. Так, з початку року в інспекції проведено 18 зустрічей з керівниками підприємств, з яких 18 –  зобов’язались підвищити рівень заробітних плат.

Також,  при прийманні звіту за формою № 1-ДФ проводиться роз’яснювальна робота з платниками податків щодо підвищення рівня заробітних плат до середньообласного показника.

В результаті проведеної роботи додатково до бюджету з початку  2017 року надійшло 31,0 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та ЄСВ  – 46,5 тис.грн. 

15/03/2017

Без названия

Переглядів: 311