ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Розпочато підготовку до проведення бойківського етнофестивалю «Карпатія»
Дата новини: 2018-08-07

Старосамбірською районною радою спільно з ГО «Агенція розвитку Головецької сільської ради» розпочато підготовку до проведення бойківського етнофестивалю «Карпатія», який цьогоріч відбудеться 2 вересня.
Минулого року спільними зусиллями вдалося відновити дещо призабутий, але такий важливий для Старосамбірщини, як бойківського краю, фестиваль. 
Треба сказати, що величезна кількість відвідувачів та потік позитивних вражень й відгуків перевершили всі сподівання організаторів, ще раз довівши , що «Карпатія» нам потрібна і її необхідно розвивати.
Відтак цього року наш етнофестиваль виходить на новий рівень, розширюючи формат та географію. Це стало можливим завдяки проекту «Промоція культури Карпат через проведення етнофестивалів «Карпатія» в Старосамбірському районі Львівської області та «Березнянський ярмарок» у Великоберезнянському районі Закарпатської області» , що реалізується в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар”. 
Проект підготовано ГО «Агенція розвитку Головецької сільської ради» спільно з Старосамбірською районною радою у партнерстві з Комунальним підприємством «Великоберезнянська Агенція регіонального розвитку та європейської інтеграції» та Великоберезнянською районною радою.
Нагадаємо, що в рамках реалізації даного проекту делегація Старосамбірщини представила культурні надбання нашого краю на відкритому районному фестивалі народних промислів та народної творчості Ужанської долини «Березнянський ярмарок», який проходив у селі Малий Березний Закарпатської області.
Отож пропонуємо згадати гарний настрій та колорит «Карпатії-2017» та місцем проведення перших осінніх вихідних 2018-го обрати Старосамбірщину та файну бойківську забаву на горі Сторожня села Спас.

38060908_525157237913338_5408757319213252608_n

IMG_7369 IMG_7375 IMG_7385

Переглядів: 197