ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Розпочато роботи з реконструкції очисних споруд та каналізаційних мереж в місті Добромиль
Дата новини: 2019-08-23

Днями розпочато роботи реконструкції очисних споруд та каналізаційних мереж в місті Добромиль в рамках реалізації проєкту «Природа без кордонів – збереження спільної природної спадщини в громадах Добромиль (Україна) та Загуж (Польща)» реалізується в рамках CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом в рамках Європейського інструменту сусідства.
По заду дворічна праця із пошуку партнерів, підготовки пропозиції, напрацювання концептуальної записки, а пізніше власне проектної заявки, безліч зустрічей, участі в навчаннях, нарешті позитивна оцінка та реєстрація в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі. Всі ці кроки пройдено і відпрацьовано колективом районної ради під керівництвом Тетяна Терлецька спільно із Добромильською міською радю. Попереду ще багато роботи із впровадження проєкту, реалізації всіх заходів задля поставлених цілей та задач. Але очікувані результати безумовно того варті.
Нагадаємо, що метою проєкту є покращення природної спадщини польсько-української території Карпат для розвитку туристичних потенціалу на принципах сталого розвитку шляхом впровадження комплексу заходів з реконструкції очисних споруд та каналізаційних мереж, розроблення Стратегії збереження природної спадщини, проведення мистецьких конкурсів та майстер-класів з фотографії, мистецької виставки та фотовиставки під відкритим небом, підготовки до публікації спільного альбому.
#співпраця_в_дії #міжнародні_проекти #транскордонна_співпраця

1 2 3

Переглядів: 115