ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Розповіли школярам про податки Старосамбірські податківці
Дата новини: 2017-11-13

Вже традиційно, щомісяця, податкові фахівці зустрічаються із школярами Старосамбірщини. Нещодавно такі зустрічі відбулись  із старшокласниками Стрілківської ЗСШ , за участі працівників Старосамбірського відділення Самбірської ОДПІ .

Податкові фахівці ознайомили учнів місцевих шкіл з основами податкових знань, розповіли про історію виникнення податків в Україні та важливість їх сплати.

Сьогодні старшокласники усвідомлюють свою громадянську позицію і хочуть бути ще більш обізнаними з вимогами законодавства. Учні проявляли неабияку зацікавленість, тому урок відбувся у вигляді дискусії, наприкінці учні отримали відповіді на усі свої запитання, а їх було чимало.

Метою заходів є ознайомлення учнів із необхідністю виконання конституційного обов’язку кожного громадянина – сплати податків та зборів у терміни та розміри, встановлені законодавством. Зважаючи на численні запитання, які задавали майбутні платники податків та їхнє правильне розуміння важливості наповнення державної скарбниці, можна із впевненістю сказати, що сьогоднішні школярі – справжні патріоти своєї держави і в майбутньому вони стануть сумлінними платниками податків.

Начальник Самбірської ОДПІ                                            І.В. Малецький

images (1)

Переглядів: 211