ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Самостійне декларування доходів – формування високої податкової культури та підвищення рівня добробуту країни!
Дата новини: 2017-04-20

Днями, в Старосамбірському відділенні Самбірської ОДПІ заступником начальника Михайлом Білим проведено зустріч з громадськістю на тему: «Податкове законодавство. Особливості цьогорічної кампанії декларування. ».

Під час зустрічі, заступник начальника звернув увагу громадськості, що для зручності та скорочення часу, що витрачається платниками податків на заповнення декларації, а також з урахуванням змін до податкового законодавства з 1 січня 2017 року запроваджено нову форму декларації про майновий стан та доходи, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року № 821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859».

Відмітив, що подавати декларацію потрібно за податковою адресою, тобто місцем, де особу взято на податковий облік. За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою (не пізніше ніж 5 днів до завершення кінцевого терміну подання) або в електронному вигляді через сервіс «Електронний кабінет платника податків» на веб-порталі ДФС.

З метою зберігання Вашого часу та упередження виникнення черг,  запрошуємо, не очікуючи кінцевого терміну для подання декларацій до Центру обслуговування платників Старосамбірського відділення Самбірської ОДПІ  за адресою: м. Старий Самбір, пл. Ринок 10.

Також, зазначив, на дотриманні законодавства про працю, легалізації робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, який з 1 січня 2017 року становить 3200 гривень, про зміни в законодавстві про працю, а також про посилення відповідальності за порушення в сфері праці.

«Зробіть свідомий крок з декларування доходів, адже самостійне декларування доходів – формування високої податкової культури та підвищення рівня добробуту країни!» – підсумував наприкінці зустрічі Михайло Білий .

12/04/2017

 

Начальник Самбірської ОДПІ                                      І.В. Малецький

c9a077a4

Переглядів: 297