ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Семінар-навчання для представників місцевих громад
Дата новини: 2014-11-07

29 жовтня 2014 року Старосамбірською районною радою було організовано семінар-навчання для представників місцевих громад, які готують заявки на участь у обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку.

Кожна з присутніх громад мала можливість презентувати свої ідеї та напрацювання, а також отримати консультації щодо оформлення цих ідей в формі проектної заявки. Нагадаємо, що метою Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2012 – 2015 роки (далі – Конкурс) полягає в сприянні територіальним громадам сіл, селищ, малих міст у вирішенні місцевих проблем та створенні умов для сталого розвитку громад шляхом проведення щорічного конкурсного відбору мікропроектів місцевого розвитку відповідно до пріоритетних напрямів Конкурсу з їх дофінансуванням за рахунок субвенції обласного бюджету місцевим бюджетам та коштів, залкчених у межах програми міжнародної технічної допомоги. Участь у Конкурсі можуть брати органи самоорганізації населення, громадські організації, ініціативні групи, сільські, селищні та міські ради (далі – Конкурсанти).

Реалізація мікропроектів має здійснитися протягом поточного бюджетного року, на який передбачаються кошти обласного бюджету для реалізації Програми. Максимальна сума субвенції, яка спрямовується на фінансування мікропроекту з обласного б’юджету становить 75 тис. грн. Обов’язковою умовою отримання коштів субвенції обласного бюджету є власний внесок Конкурсанта: залучення коштів місцевих бюджетів та коштів з інших джерел, не заборонених законодавством України, до бюджету мікропроекту, у тому числі власний внесок Конкурсанта у вигляді нефінансового внеску (робота, матеріали). Обсяг залучених Конкурсантом коштів має становити не менше суми коштів, яку планується залучити з обласного бюджету. Невід’ємною складовою в залучених конкурсантом коштах має становити вклад територіальної громади в сумі 5 % від кошторису проекту

Переглядів: 382

Коментарі новини: «Семінар-навчання для представників місцевих громад»