ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
В туристичних змаганнях школярів «Левурда-2017» візьме участь команда Сватівського району Луганської області
Дата новини: 2017-05-24

Влітку 2016 року Старосамбірський район започаткував міжрегіональну співпрацю із Сватівським районом Луганської області, шляхом підписання очільниками районів Меморандуму про співробітництво та партнерство.

Вперше Старосамбірщина приймала Сватівську делегацію під час цьогорічних Різдвяних свят, щоб поділитись живими українськими бойківськими традиціями. Незабутні враження повезли на Схід 25 школярів, які перебуваючи в наших родинах відчули дух християнського свята.

З приємністю партнери відгукнулися на чергове запрошення Старосамбірської районної ради та підтвердили участь учнівської делегації в щорічних літніх туристичних змаганнях школярів «Левурда-2017». Змагання відбуватимуться чотири дні, з 13 до 16 червня на території села Терло в урочищі «Смеречина».

Отож, очікуємо школярів 2001-2006 року народження із Сватівського району та сподіваємося, що вони поділяться навиками з дитячого та молодіжного туризму, долучаться до пропаганди та популяризації різних видів туризму серед шкільної молоді, а також продемонструють знання про історико-культурну спадщину рідного краю.

 Програма  змагань передбачає:

  1. Командно-індивідуальні змагання з техніки пішохідного туризму.
  2. Змагання із спортивного орієнтування.
  3. Змагання з вело туризму.
  4. Конкурси:

– бівуак (навики туристського побуту);

– вікторина, присвячена пам’яті Героїв України – Головнокомандувача Української Повстанської Армії Романа Шухевича та громадсько-політичного діяча В’ячеслава Чорновола.

– туристична, патріотична пісня;

– укладка наплічника;

– встановлення і зняття намету;

– розпалювання вогнища;

– в’язання вузлів;

  1. Ігри, забави.gerb_svatovskogo_rayona

 

Переглядів: 355