ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Шановні мешканці Старосамбірщини! У зв’язку із зайнятістю, пов’язаною із підготовкою проектних заявок на цьогорічний обласний конкурс ми не змогли вчасно реагувати на інформацію стосовно захмарних заробітних плат Старосамбірської районної ради
Дата новини: 2019-12-02

Шановні мешканці Старосамбірщини! У зв’язку із зайнятістю, пов’язаною із підготовкою проектних заявок на цьогорічний обласний конкурс, прийом яких закінчився в п’ятницю о 18:00, ми не змогли вчасно реагувати на інформацію стосовно захмарних заробітних плат Старосамбірської районної ради.
Відтак в рази неприємніше читати в соцмережах той бруд, який потоком ллється на нас останні кілька днів.
Сьогодні вважаємо за необхідне прояснити ситуацію та спростувати документ, що викинутий в мережу тільки з метою маніпуляцій громадською думкою та дискредитацією кожного з нас.
Найперше, у райраді не має захмарних зарплат. Всі наші доходи відображені у поданих деклараціях і кожен бажаючий може ознайомитись, скільки отримують працівники виконавчого апарату. При цьому просимо врахувати, що задекларовані суми містять всі нарахування за рік та податки у розмірі 19,5 %.
Щодо документу, який гуляє Інтернетом.
Для людей, які не посвячені в бюджетні питання, пояснюємо, що сам процес формування нового бюджету почався ще у вересні цього року. І усі організації та установи, які фінансуються з районного бюджету подають у Старосамбірську районну державну адміністрацію свої потреби. Це стосується не лише районної ради, але й освіти, медицини, культури, соціального захисту та інших. Просять і подають всі і по максимуму. Разом з тим ми розуміємо, що задовольнити усі потреби в повному обсязі нереально. Саме тому Старосамбірська райдержадміністрація і формує проект бюджету виходячи з реальних можливостей. Власне це вона і зробила і подала на комісію в районну раду реалістичні цифри і такі, що суттєво відрізняються від сум в оприлюдненому вам документа. І зазначена там цифра на 1,5 млн грн менша від того, що вам показали.
Вважаємо такі речі неприйнятними, такими, що принижують нашу гідність та честь. Висловлюємо сподівання, що здоровий глузд візьме гору.
В свою чергу запевняємо, що готові й надалі належно виконувати свої обов’язки, працювати для громади Старосамбірщини, як і раніше в робочий та часто позаробочий час.
З повагою виконавчий апарат Старосамбірської районної ради.

78160637_819578448471214_7186278377030942720_o

Переглядів: 108