ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Шановні працівники соціальної сфери!
Дата новини: 2017-11-03

У день професійного свята прийміть слова вдячності за вашу нелегку працю. Щоденно  у ваших кабінетах отримують багатогранну і всебічну підтримку та захист всі, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві. Своєю добротою та чуйністю, завдяки вашому високому професіоналізму та відповідальності ви допомагаєте їм долати життєві труднощі, вірити в себе і свої можливості, знаходити вихід із найскрутнішої ситуації, даруєте надію на краще завтра тим самим, роблячи наше суспільство  кращим, моральнішим, здоровішим.

Хай і надалі працелюбність, глибоке усвідомлення важливості вашої праці надають вам сил та натхнення у благородній справі служіння людям, нехай не вичерпується ваша віра у щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували любов і добро, бажання та спроможність бути корисними суспільству!

Бажаю міцного здоров’я, виваженості, мудрості, терпеливості, любові й натхнення на нові звершення, нові перемоги. Хай сторицею повертається до вас кожна подарована усмішка, кожна витерта сльоза, а найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка.

 

 Голова Старосамбірської районної ради                                     Тетяна ТЕРЛЕЦЬКА

 

Переглядів: 277