ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Шановні учні, вчителі, батьки сердечно вітаю вас з початком нового навчального року!
Дата новини: 2020-09-01

Шановні учні, вчителі, батьки сердечно вітаю вас з початком нового навчального року!
Дорогі наші школярі, впевнена, що ваші посмішки, блиск в очах і радість зустрічі з друзями освітять сьогоднішній похмурий день, бо цьогоріч, мабуть, як ніколи досі, ви скучили за рідною школою, партами і дошками, вчителями та однокласниками.
І це той мінімальний позитив і корисний досвід, який ви винесли із карантину, – зрозуміли справжню цінність живого спілкування, важливість дружнього плеча поряд, підтримки близьких.
Цей навчальний рік розпочнеться для вас із введення додаткових правил й обмежень. Але й з цього ви здобудете неоціненний досвід, бо вміння контролювати себе – вагома складова успіху й підкорення високих вершин.
Щиро бажаю вам, діти, такого гарного піднесеного настрою, ентузіазму й бажання йти до школи, як сьогодні, на весь прийдешній рік, і, щоб ніякі перешкоди не стали на вашому шляху до здобуття знань, втілення мрій, реалізації найамбітніших планів, нових досягнень та феєричних перемог у різних сферах вашого життя.
Шановні дорослі, педагоги та батьки, наснаги вам, витримки, взаєморозуміння, терпеливості та мудрості, щоб бути надійною опорою, гідними наставниками й постійною підтримкою своїх учнів й дітей.
Міцного здоров’я всім, невичерпної енергії та натхнення до нових звершень.
З повагою голова районної ради                   Тетяна ТЕРЛЕЦЬКА

118702774_1022048501557540_9122828914370371289_o

Переглядів: 61