ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви, щиро вітаю вас із професійним святом!
Дата новини: 2020-10-04
Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви, щиро вітаю вас із професійним святом!
В цей святковий день перш за все прийміть слова вдячності за ваш щоденний труд, за вашу опіку й турботу, за добрі настанови та відкриті простори знань. Адже за кожним нашим успіхом малим чи великим стоїть вчитель. В тому і є, певно, та прекрасна особливість професії вчитель, що зерна вашої праці й науки непідвладні часу – вони живуть в серцях ваших учнів, проростають і дають плоди через роки і часом за тисячі кілометрів від вас.
Отож хай невичерпним буде джерело вашого натхнення, незгасимою енергія оптимізму, позитиву, любові до дітей та обраної професії. Нехай успіхи ваших учнів додають наснаги до нових звершень та здобутків, а кожна часточка відданого тепла і світла повертається до вас сторицею.
Хай щоденно зігрівають ваші душі щирі дитячі посмішки, любов і тепло учнівських сердець. Яскравим рясним листопадом хай линуть до вас добрі звістки про перемоги ваших вихованців, слова подяки від ваших випускників.
Міцного здоров’я вам, добробуту й благополуччя в домі, злагоди та миру в родинах, професійного зросту, творчих ідей та втілення їх у життя, розвитку і процвітання, гарного настрою сьогодні та завжди.
З повагою голова районної ради Тетяна ТЕРЛЕЦЬКА
120736661_1049020322193691_5019109251242185645_o
Переглядів: 61