ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Щодо погіршення погодних умов
Дата новини: 2017-12-21

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології      22 грудня на території області місцями пориви західного вітру 15 – 20 м/с. На дорогах ожеледиця,часом мокрий сніг та сніг.

21 – 22 грудня в горах областi у зв’язку з приростом снiгу очiкується значна снiголавинна небезпека (ІІІ рiвень).

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, повʼязаних із ускладненням погодних умов, мінімізації їх негативних наслідків та оперативного реагування на них пропоную:

  1. Організувати через місцеві ЗМІ інформування населення про заходи безпеки та порядок дій під час ускладнення погодних умов;

   2. Місцевим органам влади та службам цивільного захисту розглянути питання щодо:- забезпечення готовності сил цивільного захисту до реагування у разі можливого ускладнення ситуації;- організації очистки автодоріг для відновлення їх пропускної спроможності та безперешкодного руху транспорту;- організації, у разі необхідності, обмеження руху та об’їзду аварійних ділянок автодоріг;- уточнення першочергових заходів з протидії загрозам ускладнення погодних умов та організації взаємодії місцевих органів влади і органів місцевого самоврядування щодо спільних дій з ліквідації можливих наслідків негоди.

 При ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи при виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу пункту управління облдержадміністрації (тел. 261-53-87) та оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області (тел. 101).

 Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації          

Без названия (5)

Переглядів: 277