ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Щодо погіршення погодних умов
Дата новини: 2017-12-15

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології,       16 грудня поточного року вранці та вдень сильний, по півдню території області дуже сильний, мокрий сніг та сніг; налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

У зв’язку iз очiкуваними сильними опадами ввечерi 15 грудня та впродовж 16 – 17 грудня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5 – 1,5 м над рiвнями 15 грудня на 08:00 год., на понижених дiлянках мiсцями можливий вихiд води на заплаву.

         З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, повʼязаних із ускладненням погодних умов, мінімізації їх негативних наслідків та оперативного реагування на них пропоную:

  1. Організувати через місцеві ЗМІ інформування населення про заходи безпеки та порядок дій під час ускладнення погодних умов;

2. Місцевим органам влади та службам цивільного захисту розглянути питання щодо:- забезпечення готовності сил цивільного захисту до реагування у разі можливого ускладнення ситуації;- організації очистки русел малих річок та дренажних систем для відновлення їх пропускної спроможності та безперешкодного стоку води;- організації, у разі необхідності, обмеження руху та об’їзду підтоплених ділянок автодороги;- уточнення першочергових заходів з протидії загрозам ускладнення погодних умов та організації взаємодії місцевих органів влади і органів місцевого самоврядування щодо спільних дій з ліквідації можливих наслідків негоди.

 При ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи при виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу пункту управління облдержадміністрації

(тел. 261-53-87) та оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області (тел. 101).

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації  

Без названия (5)         

Переглядів: 268