ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Щодо внесення змін до повідомлення про прийняття працівника
Дата новини: 2016-11-04

bez-nazvanyya-2До початку роботи працівника за укладеним трудовим договором власник підприємства, установи, організації або фізична особа повинна подати до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування повідомлення про прийняття такого працівника на роботу.

Обов’язок з подання повідомлення поширюється виключно на трудові відносини (коли з працівником укладається трудовий договір).

Форма повідомлення про прийняття працівника на роботу затверджена  постановою КМУ від 17.06.2015 р. № 413 (далі – Постанова).

Пунктом 2 додатка до Постанови встановлено тип повідомлення:

“початкове” – подання інформації про прийняття працівника на роботу;

“скасовуюче” – подається у разі допущення помилки роботодавцем та необхідності внесення змін до повідомлення про прийняття працівника на роботу.

У разі допущення помилки роботодавцем та необхідності внесення змін до повідомлення про прийняття працівника на роботу подається повідомлення типу “скасовуюче” з помилковими даними і одночасно повідомлення типу “початкове” з правильними даними.

01/11/2016

 

Начальник Самбірської ОДПІ                                             І.В.Малецький

 

Переглядів: 353