ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Щодо заборони руху великогабаритного транспорту та встановлення дорожніх знаків
Дата новини: 2016-08-03

1365373353У районну раду надійшла інформація Служби автомобільних доріг у Львівській області щодо заборони руху великогабаритного транспорту та встановлення дорожніх знаків. На  виконання розпорядження Львівської обласної державної адміністрації від 26.05.2016р. №320/0/5-16 «Про обмеження проїзду великовагового автотранспорту дорогами  загального користування при високих температурах повітря», з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг від руйнування великоваговими транспортними засобами у період спекотної погоди (температура повітря понад +280С) на автомобільних дорогах загального користування Львівської області для обмеження руху автотранспортних засобів загальною вагою понад 24т і навантаженням на вісь більш ніж 7т з 10.00 до 22.00год. включно, встановлено 23 комплекти дорожніх знаків, для обмеження руху великовагового транспорту, на автомобільній дорозі Н-13 Львів-Самбір-Ужгород.

Про ведення обмежень руху великовагового транспорту на автомобільних дорогах Львівської області проінформовано населення через теле-радіо компанії, друковані та інтернет ресурси засобів масової інформації Західного регіону України. Інформацію також розміщено на офіційних веб-сайтах: Служби автомобільних доріг у Львівські області, Львівської ОДА та Укравтодору і на сторінці Фейсбук «Дороги Львівщини».

Контроль за дотриманням водіями транспортних засобів Правил дорожнього руху покладено на працівників національної поліції.

Переглядів: 382