ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Схід і Захід разом святкуватимуть Різдво Христове на Старосамбірщині
Дата новини: 2018-01-05

20180105_123654

Сьогодні з гостинним візитом на Старосамбірщину прибула делегація учнівської молоді з Луганщини під керівництвом заступника голови Сватівської райдержадміністрації Наталії Наугольної аби спільно відсвяткувати Різдво Христове, в родинному колі з давніми бойківськими традиціями.

Гості мали змогу спостерігати як саме відбувається передача пластунами Вифлеємського Вогню громадам Добромильської округи.

По завершенні урочистого Заходу сватівчан гостинно прийняли  сім’ї  з Нижанкович, Нового Міста, Хирова та Добромиля,  де на школярів чекають різдвяні смаколики та веселі колядки.

Отож,  Різво Христове на Старосамбірщині святкуватимуть учні-старшокласники з КЗ «НВК Сватівської ЗОШ І ст. – гімназії», Нижньодуванської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сватівської ЗОШ І – ІІІ ст. №1 №2 та №6, Мілуватської ЗОШ І-ІІІст, Гончарівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Куземівської ЗОШ І-ІІІ ст., Нижньодуванської ЗОШ     І-ІІІ ступенів, Містківської ЗОШ І-ІІІ ст..

Сподіваємося, що гості окрім нових знайомств привезуть на Сватівщину гарний різдвіний настрій та незабутні враження мальовничий бойківський край – Старосамбірщину.

 

Переглядів: 287