ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Сьогодні День героїв України, день, коли вшановуємо і дякуємо за подвиг мужнім сильним непохитним людям, тим, чиї імена назавжди увійшли в історію України, і тим, чиї в силу обставин нам невідомі, тим, над якими височіють високі могили, і тим, місця захоронення яких невідомі
Дата новини: 2019-05-23

Сьогодні День героїв України, день, коли вшановуємо і дякуємо за подвиг мужнім сильним непохитним людям, тим, чиї імена назавжди увійшли в історію України, і тим, чиї в силу обставин нам невідомі, тим, над якими височіють високі могили, і тим, місця захоронення яких невідомі. Шануємо їх всіх, пам’ятаємо подвиги і звитягу кожного, хто присвятив своє життя боротьбі за свободу та незалежність України: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни.
Нині знову маємо нагоду зважити ціну нашої з вами незалежності, права називатись народом, нацією, мати свою державу, мову, віру, пісню, історію, шануймо її. Кожен клаптик нашої української землі освячений кров’ю борців за її волю й свободу, не оскверняймо її. Будьмо гідними наших героїв.
Вічна слава і шана славним синам і дочкам України. Нехай не згасає ніколи велич їх духу, хай пам’ять про їх подвиги, їхню самовідданість і жертовність стануть нам дороговказом на щодень. 
Слава Україні! Героям слава!

61141870_688459144916479_3216132293621972992_n

Переглядів: 161