ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Сьогодні до районної ради завітали представники місії ОБСЄ/БДІПЛ зі спостереження за президентськими виборами 31 березня 2019 в Україні
Дата новини: 2019-02-18

Сьогодні до районної ради завітали представники місії ОБСЄ/БДІПЛ зі спостереження за президентськими виборами 31 березня 2019 в Україні яку очолила Карен Райнхард, громадянка Сполучених Штатів Америки, та Астрід Нуньєз — зі Швейцарії. Зустріч відбулася у кабінеті голови районної ради за участі голови ради Тетяни Терлецької, заступника голови районної ради – Миколи Мартича та керівника апарату районної державної адміністрації – Миколи Года.

Карен Райнхард повідомила, що вже вп’яте відвідує Україну. Попередні рази працювала в Херсонській області де проводила спостереження за виборами, тому їй дуже цікаво, чи відрізнятиметься виборчий процес в різних регіонах України.  Наголосила, що місія проведе оцінку президентських виборів щодо відповідності до зобов’язань перед ОБСЄ та інших міжнародних зобов’язань і стандартів демократичних виборів, а також національного законодавства. Спостерігачі будуть уважно стежити за реєстрацією кандидатів, проведенням передвиборчої агітації, роботою виборчої адміністрації та відповідних державних органів, законодавством, пов’язаним з виборами, та його імплементацією, медіа-середовищем та вирішенням суперечок, пов’язаних з виборами.

Під час свого спостереження місія зустрінеться з представниками державних органів і політичних партій, а також з кандидатами, представниками громадськості, ЗМІ та міжнародної спільноти. Під час своєї роботи місія опублікує попередній звіт.

У день виборів спостерігачі стежитимуть за відкриттям виборчих дільниць, голосуванням, підрахунком бюлетнів та зведенням результатів голосування.

-1

Переглядів: 173