ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Сьогодні своє професійне свято відзначають люди, яким, як нікому не байдуже чуже горе, які допомагають найбільш вразливим верствам населення
Дата новини: 2019-11-03

Сьогодні своє професійне свято відзначають люди, яким, як нікому не байдуже чуже горе, які допомагають найбільш вразливим верствам населення, щоденно підтримують людей з всякого роду проблемами: із здоров’ям, працевлаштуванням, соціальною адаптацією, сімейними проблемами негараздами тощо.
Отож ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ, УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ, УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ, ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ, ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ, ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ, ЩИРО ВІТАЮ ВАС З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!
Дякую за ваш труд, душевне тепло, чуйність, любов до людей, увагу й турботу, подаровані віру, надію та впевненість в завтрашньому дні, які ви даруєте тим, хто того найбільше потребує.
Хай повертається до вас сторицею ваша доброта та щедрість душі, вогники надії і щастя в очах підопічних гріють серця і слугують натхненням для розвитку та професійного росту.
Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту, порозуміння і затишку у ваших оселях та невичерпної життєвої енергії!
З повагою голова районної ради
Тетяна ТЕРЛЕЦЬКА

75069204_795020460927013_162680497745428480_n

Переглядів: 116