ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Спільно на охороні людського життя. Придбано сучасний УЗД апарат а Старосамбірську ЦРЛ
Дата новини: 2019-07-18

Днями Старосамбірська центральна районна лікарня придбала сучасний стаціонарний ультразвуковий діагностичний апарат експертного класу з високою діагностичною здатністю і він вже готовий до обстеження пацієнтів в терапевтичному відділенні установи. 
На черзі постачання та встановлення дефібрилятора, генератора кисню, 3 ламп операційних, 5 столів медичних інструментальних, апарату штучної вентиляції легенів, 6 реанімаційних моніторів пацієнта, апарату рентгенівського діагностичного палатного, аналізатора біохімічного напівавтоматичного та спірометру портативного. 
Приємно, коли напрацьовані Старосамбірською районною радою проектні ідеї реалізовуються, а вдвічі приємніше, коли ця робота принесе користь, ба навіть більше, може врятувати життя як мешканцю району, так і гостю чи туристу, що подорожує прикордонням. 
Оновлення обладнання в районному медичному закладі, заміна його на нове, що здатне виконувати свої функції більш ефективно і якісно, стало можливим завдяки впровадженню інфраструктурного компоненту проекту PLBU.03.01.00-18-0668/17-00 «Спільно на охороні людського життя. Інтегрована польсько – українська система невідкладної медичної допомоги на прикордонні». Даний міжнародний проект реалізовується в партнерстві Старосамбірської районної ради, КЗ СРР «Старосамбірська ЦРЛ», Бещадського повіту та закладу охорони здоров’я Устрик Дольних в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом.
Впевнені, що сучасне медичне обладнання забезпечить високу якість обстеження та надійність результатів, які вкрай важливі для встановлення правильного діагнозу та вибору тактики лікування в подальшому.

УЗД+лого_n

Переглядів: 138