ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Спортивні підсумки 2018 року
Дата новини: 2018-11-30

    29 листопада 2018 року в сесійна зала Старосамбірської районної ради зібрала кращих спортсменів району, активних вболівальників та шанувальників спорту – тут підбивали спортивні підсумки року.
    2018 рік був багатий на спортивні події, наші спортсмени порадували вболівальників черговими здобутками та перемогами, подарували чергову порцію емоцій та азарту, наша Старосамбірщина була гідно представлена на різних змаганнях та турнірах обласного, та навіть всеукраїнського рівня. Отож в цей день вони отримали заслужені нагороди, вітання та подяки.
В номінації Спортивний талант Старосамбірщини цьогоріч номінантами стали:
-фіналісти обласних змагань з волейболу серед дівчат 2006-2007 років народження
ПИНЬКО ДІАНА
ГРИЦИК ВАЛЕРІЯ
ДІДОВСЬКА ЮЛІЯ
ГРЕБЕНЮК ЮЛІЯ
КОСТИК СОФІЯ
ПАВЛОВА ДІАНА
АРТИМОВСЬКА ХРИСТИНА
СЕНЕТА ЕММА
ПІХУР АНГЕЛІНА;
-переможці районної спартакіади серед школярів КОМАНДА СТАРОСАМБІРСЬКОЇ ШКОЛИ №1ІМЕНІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ БОГДАНА СОЛЬЧАНИКА;
-переможці районної спартакіади серед школярів КОМАНДА ЮНИХ ШАХІСТІВ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ ШКОЛИ №1ІМЕНІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ БОГДАНА СОЛЬЧАНИКА;
-переможці районної спартакіади з баскетболу серед школярів 
КОМАНДА ЮНИХ БАСКЕТБОЛІСТІВ ВЕЛИКОЛІНИНСЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ та КОМАНДА ЮНИХ БАСКЕТБОЛІСТОК ЛІЦЕЮ ІМЕНІ ВЛАДИКИ ІВАНА ХОМИ МІСТА ХИРОВА;
-переможці районної спартакіади серед школярів з волейболу КОМАНДА ХЛОПЦІВ ГОЛОВЕЦЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ та КОМАНДА ДІВЧАТ СТРІЛКІВСЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ;
-переможці районної першості з футболу серед школярів КОМАНДА СТАРОСАМБІРСЬКОЇ ШКОЛИ №1ІМЕНІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ БОГДАНА СОЛЬЧАНИКА;
-команди:
СТАРОСАМБІРСЬКОЇ ШКОЛИ №1ІМЕНІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ БОГДАНА СОЛЬЧАНИКА, третє місце в загальнокомандному заліку районної спартакіади серед школярів 2018 року;
СТРІЛКІВСЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ ІМЕНІ МИХАЙЛА ВЕРБИЦЬКОГО, друге загальнокомандне місце;
ДОБРОМИЛЬСЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ, чемпіонів цьогорічної учнівської спартакіади;
-переможці районного футбольного турніру «Шкіряний м’яч» серед школярів 2002, 2004, 2005 та 2006 років народження команди:
ГОЛОВЕЦЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ
ХИРІВСЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ
СТРІЛКІВСЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ
ДОБРОМИЛЬСЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ.
     В номінації Спортивна гордість Старосамбірщини відзнаки цьогоріч отримали серед юніорів:
бронзові призери обласних змаганнях з волейболу серед дівчат 2005-2006 років народження:
ІВАНИЦЬКА ВАЛЕРІЯ
ЦАП ЮЛІЯ
ЦАП ВІКТОРІЮ
ІВАНИЧКО ОКСАНУ
ЛЕВИЦЬКА НАСТЯ
КОКУРУДЗ ВІКТОРІЯ
ХОЛОДНИЦЬКА ОЛЕНА
ЛУЦЬ ХРИСТИНА
САНЕБЛІДЗЕ МАРІЯ
КУБАЙ ОКСАНА
ІВАНИЦЬКА ВІКТОРІЯ;
срібний призер Всеукраїнського турніру з боксу
ОПАЛІНСЬКИЙ АНДРІЙ;
    в номінації Спортивна гордість Старосамбірщини серед дорослих – 
-жіноча волейбольна збірна переможців обласної Спартакіади серед сільських та селищних рад Львівщини:
ЛУЦЬ РУСЛАНА
ЩЕРБАН СВІТЛАНА
ГУРИН ІРИНА
ІВАНИЧКО ВІКТОРІЯ
КУЗЬМИЧ ХРИСТИНА
БУХНЕЙ ЛІЛІЯ;
-призери-фіналісти обласних змагань з волейболу серед чоловіків:
ПАСЛАВСЬКИЙ РОСТИСЛАВ
ЛУЦЬ РОМАН
КУРІЙ ВАСИЛЬ
ПАШКЕВИЧ ЮРІЙ
ЗАЛОГА МАР’ЯН
ЧУПЛАК ВОЛОДИМИР
КУРІЙ АНДРІЙ
РУРИЧ РОМАН
КОВАЛЬЧУК ЮРІЙ
КОВАЛИК ТАРАС;
-срібні призери обласної Спартакіади серед сільських рад Львівщини
ЛУЖЕЦЬКА ІРИНА (настільний теніс),
ДОБРЯНСЬКА ОЛЕНА (шашки);
-бронзові призери обласних змагань з пляжного волейболу:
ЛУЖЕЦЬКА ОЛЕНА та
КОСТЬ ДІАНА;
-призери обласних змагань Львівщини «Козацькі Забави» стронгмени:
ФЕМЯК ТАРАС
ФЕМЯК АНДРІЙ
ГРИСЯК ДМИТРО
ПАВЛУСЬ ВОЛОДИМИР
ЗЕЛИК РУСЛАН
ФЕДОРІВ ІВАН;
-призери чемпіонату району з футболу 2018 року:
-володарі Кубка престижу серед команд ІІ ліги
ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ “ЯСЕНИЦЯ-ЗАМКОВА”;
-бронзові призери чемпіонату Старосамбірського району з футболу серед команд ІІ ліги ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ “ТОПІЛЬНИЦЯ”;
-срібні призери чемпіонату Старосамбірського району з футболу серед команд ІІ ліги ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ МУРОВАНЕ;
-чемпіони чемпіонату Старосамбірського району з футболу серед команд ІІ ліги ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ “СМЕРІЧКА-СТРІЛЬБИЧІ”;
-бронзові призери чемпіонату Старосамбірського району з футболу серед команд І ліги ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ “ХИРІВ”;
-срібні призери чемпіонату Старосамбірського району з футболу серед команд І ліги ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ “КАР’ЄР-ТОРЧИНОВИЧІ”;
-чемпіони чемпіонату Старосамбірського району з футболу серед команд І ліги ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ “СТРІЛЕЦЬ-СТРІЛКИ”.
      кращий бомбардир цьогорічного чемпіонату 
ПРОКІП МАР’ЯН.

    В номінації Спортивна надія Старосамбірщини нагороди отримали фіналісти обласного спортивного фестивалю Львівщини “Мама, тато, я – спортивна сім’я”: 
МОСКОВИЧ ЯРОСЛАВ
МОСКОВИЧ НАТАЛЯ
МОСКОВИЧ ВІТАЛІЙ
та
КУРІЙ ВАСИЛЬ
КУРІЙ ЛЮБОВ
КУРІЙ ПАВЛО.
      Відзначили цьогоріч при підбитті спортивних підсумків й кращих спортивних суддів району:
ПІШКА МИХАЙЛА
ВОЛОШИНА БОГДАНА
ГРОМІША ВАСИЛЯ
ІВАСІВА БОРИСА
БАРАНА ЮРІЯ
ШЕЛИКА МИКОЛУ
СТРІЛКУ МИКОЛУ
БУЧКА РОМАНА
ЩУРКА ІВАНА
ШАКА ОЛЕГА
КОЛІБУ ВАСИЛЯ,
     а також спортивних блогерів 
ГРОМІША ВАСИЛЯ та
ВОЛОШИНА МИКОЛУ.
     Подяки від керівництва району та щирі слова вдячності від спортсменів отримали в цей день і ті, хто фінансово сприяє розвитку спорту на Старосамбірщині, підтримуючи спортивні заходи та події:
-депутат обласної ради МИХАЙЛО ГИЧКА;
-директор ТОВ “Еко-Оптіма” МАКСИМ КОЗИЦЬКИЙ;
-заступник директора ТОВ “Норбілк-Агрі” ІГОР ШАК.
      Не залишили поза увагою й керівників громад, які дбають про розвиток спорту на своїх теренах, всяко підтримують спортсменів. Найактивнішими у сфері спорту очільниками громад цього року визнали
КУЛЯСА ПЕТРА ПЕТРОВИЧА (голову Новоміської ОТГ)
КАТРИЧА МИХАЙЛА МИКОЛАЙОВИЧА (голову Головецької сільської ради).
      Гарний настрій присутнім чудовим виконанням хороших українських пісень створювали неймовірно талановиті дівчата Соломія Копцюх та Валерія Яворська, вела свято спорту чарівна й незрівнянна Тетяна Деркач.
    Церемонію нагородження проводила голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька, яка в підсумку отримала Подяку від спортивного активу Старосамбірщини за підтримку спортивних ініціатив громад району, вагомий внесок у розвиток спорту в нашому краї, а також за високі досягнення у спорті, адже Тетяна Іванівна є не лише поціновувачем спорту та вболівальницею, а й активною спортсменкою, під керівництвом та за безпосередньої участі якої збірна представників представників місцевого самоврядування Старосамбірського району посідає гідне місце як в обласних змаганнях, так і міжнародних, зокрема Транскордонних самоврядних іграх.

20181129_16295520181129_15075220181129_151706 - копия20181129_151747 - копия20181129_154203 - копия20181129_154232 - копия20181129_15442720181129_15513720181129_15534620181129_15544320181129_15572420181129_15593620181129_16080720181129_16091620181129_16114420181129_16120120181129_16131920181129_16133120181129_16170920181129_161819(0) 20181129_162100 

Переглядів: 8