ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Способи подання податкової декларації про майновий стан і доходи
Дата новини: 2020-02-18

Старосамбірська ДПІ Самбірського   управління   ГУ   ДПС у Львівській області   нагадує, що відповідно до п. 49.3 ст. 49 Податкового кодексу України податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором):

– особисто або уповноваженою на це особою;

– надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

(Платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації (п. 49.5 ст. 49 Податкового кодексу України)

– засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

(Платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк (п. 49.5 ст. 49 Податкового кодексу України)

Нагадуємо! При направленні декларації засобами електронного зв’язку громадяни можуть скористатися електронним сервісом в «Електронному кабінеті», який передбачає часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.

Для подання податкових декларацій в електронній формі у режимі реального часу (on-line) та використання сервісу автоматичного заповнення на основі даних ДПС необхідно:

  1. отримати електронний цифровий підпис, який видається Акредитованим центром сертифікації ключів (АЦСК) Інформаційно-довідкового департаменту ДПС та іншими АЦСК, з переліком яких можна ознайомитися у відкритій частині «Електронного кабінету»;
  2. авторизуватися за допомогою особистого електронного ключа;
  3. отримати відомості про отримані доходи з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків;
  4. після отримання відповіді від ДПС у розділі «вхідні/вихідні документи», перейти до заповнення на основі даних ДПС у режимі «Декларація про майновий стан і доходи».

 

Начальник Старосамбірської ДПІ                                                        

Самбірського управління ГУ ДПС

 у Львівській області                                                                                     Віктор ДМИТРУК

завантаження (1)

 

 

 

Переглядів: 102