ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
СПИСОК депутатів Старосамбірської районної ради сьомого скликання
Дата новини: 2015-11-11

 

скачанные файлы (1)

 


з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові (за наявності) депутата

Число, місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

Суб’єкт висування депутата
(назва місцевої організації політичної партії)

1.         

Антонів Роман Олегович

19.05.1980

Старосамбірська районна організація політичної партії Всеукраїнського „Об’єднання Батьківщина”

2.         

Бараник Микола Миколайович

15.03.1966

Старосамбірська районна організація політичної партії «Громадянська позиція» у Львівській області

3.         

Бараняк Іван Іванович

16.01.1967

Старосамбірська районна організація Народного Руху України

4.         

Басараб Любов Іванівна

13.10.1983

Старосамбірська районна організація партії «Блок Петра Порошенка»

5.         

Батючок Роман Михайлович

21.09.1969

Старосамбірська районна організація політичної партії «Громадянська позиція» у Львівській області

6.         

Бегей Ігор Петрович

14.11.1970

Старосамбірська районна організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

7.         

Брошко Михайло Миколайович

01.01.1954

Старосамбірська районна організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

8.         

Волошин Іван Миколайович

16.01.1974

Старосамбірська районна організація Всеукраїнського об’єднання „Свобода”

9.         

Волощак Андрій Романович

06.12.1969

Старосамбірська районна організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

10.      

Вуйко Ірина Ігорівна

28.05.1987

Старосамбірська районна організація Всеукраїнського об’єднання „Свобода”

11.      

Габак Іван Васильович

18.06.1992

Старосамбірська районна у Львівській області організація політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»

12.      

Гагалович Михайло Михайлович

11.10.1968

Старосамбірська районна організація Народного Руху України

13.      

Гейник Віктор Олександрович

25.11.1962

Старосамбірська районна організація партії «Блок Петра Порошенка»

14.      

Грабовенський Андрій Орестович

30.11.1982

Старосамбірська районна організація Народного Руху України

15.      

Губицький Михайло Іванович

01.07.1949

Старосамбірська районна організація партії «Блок Петра Порошенка»

16.      

Демкович Любомир Омелянович

26.06.1954

Старосамбірська районна організація Української республіканської партії

17.      

Дилин Степанія Василівна

01.03.1957

Старосамбірська районна організація партії «Блок Петра Порошенка»

18.      

Дмитришин Василь Михайлович

02.10.1982

Старосамбірська районна організація Всеукраїнського об’єднання „Свобода”

19.      

Кінаш Ігор Ярославович

26.09.1964

Старосамбірська районна організація політичної партії «Громадянська позиція» у Львівській області

20.      

Коростенська Марія Петрівна

09.07.1960

Старосамбірська районна організація Української республіканської партії

21.      

Кулик Микола Сергійович

19.12.1981

Районна партійна організація партії «Воля»  у Старосамбірському районі Львівської області

22.      

Курій Василь Васильович

14.10.1974

Районна партійна організація партії «Воля»  у Старосамбірському районі Львівської області

23.      

Лазірко Ігор Євгенович

23.06.1967

Старосамбірська районна організація Народного Руху України

24.      

Липецький Богдан Петрович

01.01.1954

Старосамбірська районна організація політичної партії Всеукраїнського „Об’єднання Батьківщина”

25.      

Мартич Микола Іванович

27.07.1965

Старосамбірська районна організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

26.      

Нанівський Степан Іванович

29.12.1971

Старосамбірська районна організація Української республіканської партії

27.      

Панько Віталій Михайлович

04.03.1989

Старосамбірська районна у Львівській області організація політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»

28.      

Пацай Мирон Дмитрович

05.05.1975

Старосамбірська районна організація Всеукраїнського об’єднання „Свобода”

29.      

Петрівський Ігор Дмитрович

30.11.1970

Старосамбірська районна організація Української республіканської партії

30.      

Пикус Іван Олекчійович

27.06.1991

Старосамбірська районна у Львівській області організація політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»

31.      

Піхоцький Ігор Михайлович

30.07.1964

Старосамбірська районна організація Народного Руху України

32.      

Поляниця Микола Богданович

11.04.1983

Районна партійна організація партії «Воля»  у Старосамбірському районі Львівської області

33.      

Пуджало Тарас Михайлович

31.03.1990

Старосамбірська районна організація політичної партії Всеукраїнського „Об’єднання Батьківщина”

34.      

Рапак Іван Михайлович

02.05.1986

Районна партійна організація партії «Воля»  у Старосамбірському районі Львівської області

35.      

Солтис Василь Євгенович

21.01.1961

Старосамбірська районна організація партії «Блок Петра Порошенка»

36.      

Терлецька Тетяна Іванівна

08.05.1972

Старосамбірська районна організація Народного Руху України

37.      

Турій Віра Генадіївна

08.08.1973

Старосамбірська районна організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

38.      

Цепенда Микола Володимирович

03.04.1957

Старосамбірська районна організація партії «Блок Петра Порошенка»

39.      

Цицик Роман Богданович

14.01.1972

Районна партійна організація партії «Воля»  у Старосамбірському районі Львівської області

40.      

Яворський Мар’ян Володимирович

25.08.1981

Старосамбірська районна організація Української республіканської партії

 

 

Переглядів: 302