ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Староамбірське відділення Самбірської ОДПІ запрошує громадян задекларувати минулорічні доходи
Дата новини: 2017-03-02

indexНещодавно у Старосамбірському відділенні Самбірської  ОДПІ відбулася зустріч із платниками податків, на якій   В.о заступника начальника- начальник Старосамбірського відділення  Віктор Дмитрук повідомив, що з 1 січня 2017 року розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих громадянами протягом 2016 року.  Декларацію за підсумками 2016 року необхідно подавати за новою формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15.09.16 №821.

– Запросив платників задекларувати отримані минулого року доходи. Громадяни можуть безкоштовно отримати бланки оновленої декларації про майновий стан і доходи у Центрі обслуговування платників Старосамбірського  відділення Самбірської ОДПІ. Їх також можна роздрукувати самостійно з офіційного веб-порталу ДФС України, – зазначив Віктор Дмитрук.

Обов’язок щодо подання декларації у платників податків виникає при отриманні наступних доходів:

– не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи). До таких доходів належать, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам, успадкування чи отримання в дарунок майна не від членів сім’ї першого ступеня споріднення тощо;

– від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування, у тому числі, операції з інвестиційними активами;

– іноземні доходи;

– в інших випадках, передбачених законодавством, зокрема, при отриманні у власність майна за рішенням суду.

Щодо термінів подання декларації, то вони не змінилися. Громадяни декларують доходи за звітний податковий рік до 1 травня наступного за звітним року. В такий же термін надають річну декларацію особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність. Це приватні нотаріуси, адвокати, арбітражні керуючі. Громадяни, які бажають скористатися правом на нарахування податкової знижки, надають річну податкову декларацію включно по 31 грудня наступного за звітним року.

Адреса сторінки на офіційному веб-порталі ДФС України, де знаходяться бланки декларації: http://sfs.gov.ua/elektronni-formi-dokumentiv/podatok-na-dohodi-fizichnih-osib/.

         Також, наголошено що із прийняттям Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 №1801-VIII відповідно до ст.8 даного Закону з 1 січня 2017 року установлено мінімальну заробітну плату у місячному розмірі 3200грн.

 

28/02/2017

 

   В.о заступник начальника- начальник

Старосамбірського відділення

Самбiрської ОДПI

ГУ ДФС  у Львiвськiй областi                                                         Дмитрук В.Б                                                          

 

 

Переглядів: 326