ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Старосамбірщина впроваджує заходи з підвищення енергоефективності
Дата новини: 2019-04-16

Страшевицька сільська рада Старосамбірського району іде в ногу з часом, впроваджуючи заходи з підвищення енергоефективності –  важливого елемента для формування економічно сильних, енергонезалежних та заможних громад, а також необхідного інструменту заощадження витрат на енергоресурси.  Це стало можливим завдяки дочірньому підприємству з 100% іноземним капіталом «ЮСЕНКО Україна» корпорації «ЮСЕНКО Інтернешнл Інк.», що забезпечило впровадження ініціативи переходу на енергоефективні засоби освітлення.

На початку квітня цього року підприємством завершено перший етап проекту з енергоощадності, шляхом заміни ламп розжарювання та люмінесцентних ламп у будівлях соціальної сфери, зокрема у школах, церквах та Народних домах сіл Страшевичі, Кобло та Созань. На даний час розпочато впровадження другого етапу – заміни застарілих засобів освітлення на сучасні світлодіодні лампи в оселях жителів села Страшевичі та Кобло. Це забезпечить значне скорочення комунальних витрат для населення та підвищення продуктивності та конкурентоспроможності територій завдяки економії бюджетних коштів.

Старосамбірська районна рада високо цінує співпрацю з дочірним підприємством з 100% іноземним капіталом «ЮСЕНКО Україна» корпорації «ЮСЕНКО Інтернешнл Інк.»  та  вдячні за підтримку ініціативи впровадження механізмів енергоефективності та  раціонального використання енергетичних ресурсі.

medMD98JFS6

Переглядів: 151