ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Старосамбірщиною подано 12 проектних заявок на конкурс програми прикордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020
Дата новини: 2017-03-20

Старосамбірська районна рада неодноразово  інформувала що за безпосередньої підтримки підготовлено та подано на конкурс програми прикордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна  2014-2020 12 проектних заявок. Сам конкурс відбувається у 2 етапи.

І ось днями приємна новина надійшла зі  Спільного Технічного Секретаріату у Варшаві (Республіка Польща). За підсумками І етапу 8 з 12 проектів пройшли в наступний етап. Це проекти, які подавались за напрямками «Сприяння місцевій культурі та збереження історичної спадщини» і «Спільні виклики в  галузі захисту і безпеки». На черзі оцінка ще одного напрямку – «Підвищення доступності регіонів, розвитку міцного та стійкого до кліматичних впливів транспорту, комунікаційних мереж і систем». Тому, «тримаємо кулаки» за наші проекти. Попереду важка праця – підготовка повних проектних заявок, а разом з тим і надія, що в район надійдуть великі інвестиції.

Без названия (1)

 

Переглядів: 322