ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Старосамбірська районна рада висловлює щиру подяку тим, хто долучився до організації та проведення 75 –х роковин вшанування пам’яті жертв НКВД у м.Добромилі
Дата новини: 2016-07-05

faviconОргкомітет з   підготовки та проведення заходів з відзначення  75 –х роковин  вшанування пам’яті жертв НКВД у  м.Добромилі, які відбулися   4 липня  2016 року, щиро вдячний всім тим, хто долучився до їх організації  та проведення.

Проведення поминального Заходу стало можливим завдяки співпраці та допомозі багатьох інституцій та людей доброї волі.

Старосамбірська районна рада висловлює щиру подяку:

 • за інформаційну підтримку (друк буклеті, афіш) та медіа супровід Заходу, за чисельну делегацію у складі депутата ВРУ Оксани Юринець, керівників Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації – депутату Львівської обласної ради Михайлу Гичці.
 • за духовний супровід Заходу: Владиці Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ  Ярославу Прирізу, священникам  Добромильського деканату УГКЦ  та його декану о.П.Колясі, декану о.М.Николину Старосамбірського деканату УГКЦ, о.В.Москалю (УАПЦ м.Добромиль), о.Богдану Кащуку (УПЦ КП, м.Добромиль) та церковному хору з м.Яворів (керівник Анатолій Тарновський).
 • за упорядкування території урочища «Саліна»: колективам Старосамбірського  ДЛГП «Галсільліс» (Д.Єдинак), ДП «Старосамбірське  ЛМГ» (Ю.Мрочко), Добромильської ЗОСШ І-ІІІст (А.Керницький); о.Степану Гриніву, о.Богдану Кащуку (УПЦ КП, м.Добромиль), о.Павлу Колясі (УГКЦ м.Добромиль), працівникам «Укрлісхолдингу», управління ЖКГ Добромильської міської ради  (А.Сидір), виконавчого апарату районної ради, виконавчого апарату міської ради, членам виконкому та депутатам Добромильської міської ради, активним добромильчанам.
 • за медичний  супровід учасників  Заходу: головному лікарю Старосамбірської ЦРЛ Юрію Войтіву та колективу Добромильської  НЛ (І.Медвідь).
 • за довезення учасників Заходу: депутату районної ради Мар’яну Яворському та працівникам відділу освіти Старосамбірської районної державної адміністрації .
 • за супровід пішої ходи учасників Заходу та забезпечення належного правопорядку: колективу Старосамбірського відділення поліції Самбірського відділу поліції Головного управління національної поліції України у Львівській області та начальнику відділення– Роману Чекасу.
 • за забезпечення  електропостачання та озвучення Заходу біля  пам’ятного знаку  жертвам НКВД на Саліні: депутату районної ради Андрію Волощаку, колективам Добромильської дільниці Старосамбірського РЕМ (З.Нусьо) та Добромильського Народного дому (Л.Войтів). 
 • за змістовні творчі виступи: церковному хору з м.Яворів, хору «Бескид» з м.Дрогобич, Ксенії Гриценко, Вікторії та Михайлу Волошинам, пластунам станиці м.Старий Самбір та м.Хирів.
 • за організаційно-матеріальне забезпечення Заходу: підприємцям м.Добромиля.
 • за медіасупровід Заходу: представникам засобів масової інформації.
 • за допомогу в організації Заходу: міському голові м.Добромиль Юрію Петрику, громадській діячці Марії Прокопець та виконавчому апарату районної ради, а також всім тим, хто своєю участю вшанував пам’ять замордованих патріотів свого народу у червні 1941року.

Оргкомітет

 

Переглядів: 344