ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Старосамбірська районна рада висловлює щиру подяку всім, хто долучився до організації та проведення скоботних заходів на “Саліні”
Дата новини: 2018-06-27

24 червня відбулися поминальні заходи в урочищі Саліна. Проведення поминального Заходу стало можливим завдяки співпраці та допомозі багатьох інституцій та людей доброї волі.

Старосамбірська районна рада висловлює щиру подяку:

  • за підтримку та допомогу в облаштуванні меморіального комплексу «Біль Саліни»: голові Львівської обласної державної адміністрації Олегу Синютці.
  • за духовний супровід Заходу: Владиці Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ  Григорію (Комару), владиці Дрогобицько-Самбірської єпархії УПЦ Київського патріархату Якову, отцям-деканам та священнослужителям  Добромильського та Старосамбірського деканатів.
  • за упорядкування території урочища «Саліна»: колективам Старосамбірського  ДЛГП «Галсільліс» (Д.Єдинак),  ДП «Старосамбірське  ЛМГ» (Ю.Мрочко), управління ЖКГ Добромильської міської ради  (А.Сидір), водоканал (Петрик), ЗСШ І-ІІІ ст. м.Добромиль (А.Керницький), виконавчого апарату районної ради, виконавчого апарату Добромильської міської ради, членам виконкому та депутатам Добромильської міської ради, активним добромильчанам які мають за честь утримувати територію в належному стані.
  • за медичний  супровід учасників  Заходу: головному лікарю Старосамбірської ЦРЛ Юрію Войтіву та колективу Добромильської  НЛ (І.Медвідь).
  • за супровід пішої ходи учасників Заходу та забезпечення належного правопорядку: колективу Старосамбірського відділення поліції Самбірського відділу поліції Головного управління національної поліції України у Львівській області та начальнику відділення– Роману Чекасу.
  • за забезпечення  електропостачання та озвучення Заходу біля  пам’ятного знаку  жертвам НКВД на Саліні: депутату районної ради Андрію Волощаку, та працівникам Добромильського Народного дому. 
  • народному аматорському колективу народної хорової капелли «Світанок», пластунам станиці м.Хирів.
  • за медіасупровід Заходу: директору районного радіомовлення «Голос Прикарпаття» (І.Макар); представникам засобів масової інформації.
  • за допомогу в організації Заходу: міському голові м.Добромиль Юрію Петрику, громадській діячці Марії Прокопець та виконавчому апарату районної ради, а також всім тим, хто своєю участю вшанував пам’ять замордованих патріотів свого народу у червні 1941року.

Старосамбірська  районна рада

podyaka-r.r-300x185

Переглядів: 209