ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Старосамбірська ЦРЛ має чергові надбання у сфері сучасного обладнання
Дата новини: 2019-08-01

Старосамбірська центральна районна лікарня має чергові надбання у сфері сучасного обладнання в рамках реалізації проєкту PLBU.03.01.00-18-0668/17-00 «Спільно на охороні людського життя. Інтегрована польсько – українська система невідкладної медичної допомоги на прикордонні». Даний міжнародний проєкт реалізовується в партнерстві Старосамбірської районної ради, КЗ СРР «Старосамбірська ЦРЛ», Бещадського повіту та закладу охорони здоров’я Устрик Дольних в рамках CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом.
Варто зазначити, що реалізація такого проєкту саме зараз є дуже доречною з огляду на реформу вторинної ланки медицини, яка на даний час впроваджується та базується на принципі “гроші йдуть за пацієнтом”. Даний принцип передбачає, що Національна Служба здоров’я України не буде закуповувати в медзакладах ті послуги. для надання яких заклад не має відповідного обладнання та персоналу. Отож наявність сучасного медичного обладнання та навчання персоналу, що також буде проведено в рамках реалізації проєкту, дозволить нам мати належне фінансування місцевих закладів медицини. А, отже, наші мешканці зможуть отримувати належні якісні медичні послуги на місці, економлячи час, кошти, зберігаючи здоров’я.
А на даний час різні відділення нашої ЦРЛ поповнили свій арсенал:
 сучасним апаратом рентгенівським мобільним TXL-PLUS 4, для надання широкого спектру рентгенодіагностичних досліджень, в тому числі на функціональних ліжках, візках, ношах;
 дефібрилятором — невеликим апаратом, що призначений для надання екстреної допомоги при раптовому важкому порушенні ритму серця та фібриляції шлуночків. У випадках, коли між життям і смертю всього лише п’ять хвилин, врятувати людину за допомогою цього апарату може будь-хто — не обов’язково лікар, необхідно пам’ятати лише про безпеку. 
 6 комплектами приліжкових моніторів пацієнта PVM-2701, які забезпечують щохвилинне спостереження за життєво-важливими показниками стану здоров’я пацієнта.
Нагадаємо, раніше було придбано сучасний стаціонарний ультразвуковий діагностичний апарат експертного класу з високою діагностичною здатністю і він вже готовий до обстеження пацієнтів в терапевтичному відділенні установи.
Далі буде…
#співпраця_в_дії #міжнародні_проекти

л3л4л1 л2

 

 

 

 

 

 

 

 

фото надані КНП СРР Старосамбірська ЦРЛ

Переглядів: 132