ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Старосамбірські податківці та керівники підприємств обговорили нагальні питання
Дата новини: 2016-11-14

photo_sizedsНещодавно в приміщенні Старосамбірського відділення Самбірської   ОДПІ  відбулась зустріч завідувача  сектору податків  і  зборів з  юридичних  осіб Сидіра Андрія з керівниками  підприємств.

Предметом зустрічі стало обговорення оприлюдненої Мінфіном України попередньої версії пакету змін до Податкового кодексу, перспектив повноти нарахування та сплати платежів до бюджету, створення сприятливих умов для платників податків, проблемних питань, які виникають у представників бізнесу та шляхи їх вирішення.

На початку зустрічі Андрій Ігорич  поінформував присутніх про стан надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів за 9-ть місяців поточного року. Зазначив, що останні зміни податкової системи, вдосконалення процесу адміністрування податків і зборів, в основному позитивно відбилися на наповненні бюджетів, пожвавили бізнесову діяльність в районі. Також посадовець відмітив збільшення кількості суб’єктів господарювання як юридичних так і фізичних осіб.

В ході зустрічі Андрій Сидір ознайомив присутніх з попередньою версією пакету змін до Податкового кодексу, представленого Мінфіном.

За його словами даний законопроект спрямований на поліпшення інвестиційного клімату в Україні за рахунок спрощення податкової системи, на підвищення прозорості та якості адміністрування податків, ліквідацію поширених схем ухилення від оподаткування та усунення неузгодженостей існуючих процедур. «У ньому містяться визначення нових термінів, по-новому сформульовані права та обов’язки платників податків, уточнено функції органів контролю та їх права; детально розписано, що таке електронний кабінет платника податків, і як він повинен працювати, наведено порядок обліку платників податків тощо», – зазначив Андрій Ігорович.

Окрім того, розглянуто питання виплати заробітної плати в «конвертах», легалізації трудових відносин, які були і залишаються основними напрямами роботи та систематично обговорюються під час зустрічей із бізнес-спільнотою та громадськістю.

11/11/2016

 

Начальник Самбірської ОДПІ                                                          І.В. Малецький

Переглядів: 299