ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Старосамбірській школі №1 – 50 років
Дата новини: 2015-10-01

2

Сьогодні, 1 жовтня, голова Старосамбірської районної ради Орест Бонк, відвідав Старосамбірську загальноосвітню середню школу №1 ім.Богдана Сольчаника з приємною місією привітати учнівський та педагогічний колектив школи із ювілеєм із дня створення. 

На урочистості з нагоди святкування голова ради зазначив: “Погожої осінньої днини пролунав ювілейний шкільний дзвінок у Старосамбірській  загальноосвітній середній школі І-ІІІ ступенів №1. Саме 50 років тому свої двері радо відчинила новий навчальний заклад міста.

Дорога в життя починається зі шкільного порога… І якою б не була ця стежина – довгою чи короткою, стрімко-прямою чи з звивисто-покрученою – світлим острівцем на ній є і завжди буде школа. Вона – той вогник, що впродовж усього життя зігріває душу кожного теплом і завжди радо відчиняє назустріч двері.

50 років – це певний рубіж, висока сходинка, на яку необхідно було піднятися. За  цією датою криється  наполеглива праця багатьох педагогів, які починали свою діяльність ще в 1965 році. Переконаний, що школа не підвладна вікові. Вона живе доти, доки у її стінах звучить радісний сміх школярів.

“Золотий фонд школи” – це її вчителі. Ті, що працювали не покладаючи рук, ті, що несли  несуть дітям від покоління до покоління своє серце,душу і розум. Сьогодні неможливо перерахувати усіх вчителів, які віддали своїй школі не один десяток років, проте школа пам’ятає усіх, хто все своє життя без залишку  віддав найпрекраснішому на Землі – вихованню дітей, формуванню майбутнього.

Сьогодні Старосамбірська школа може  гордитися своїм творчим професійним колективом та численними досягненнями вихованців.

Зі стін школи вийшли сотні талановитих випускників, які, можливо, не всі стали відомими, але немає сумніву в тому, що вихованці школи стали добрими, духовно багатими людьми, які понесли у світ, посіяні тут в їх душі зерна любові до всього рідного.

Велика вдячність колегам-учителям за самовідданість та жертовність, за любов до своєї професії. Низькій уклін учителям-ветеранам праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Праця кожного з них – це золоті сторінки історії школи.

Нехай і далі примножуються досягнення школи в найважливішій справі українського  суспільства – формуванні високоосвіченої, творчої, духовно багатої людини.

Бажаю усім мирного неба, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхнена думка й щирі почуття. Нехай людська шана буде подякою вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.”

Переглядів: 421