ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Старосамбірську районну раду відвідав з дружнім візитом заступник командира бригади бойової підготовки Національної гвардії України О.Пильчарський
Дата новини: 2015-08-04

Вже стало доброю традицією зустрічі з військовими, які зараз беруть участь в зоні Антитерористичної операції, так і цього разу, з дружнім візитом Старосамбірську районну раду відвідав заступник командира бригади бойової підготовки Національної гвардії України Олег Богданович Пильчарський. І хоча зустріч була не тривалою, про те дуже теплою та щирою.

Пан Олег подякував, в особі голови Старосамбірської районної ради Ореста Бонка,  всій громаді Старосамбірщини за активну участь у забезпечені військових необхідними побутовими речами та будівельними матеріалами. Так, завдяки нашим небайдужим підприємцям та лісовим господарства для наших хлопців-земляків, які зараз перебувають в зоні АТО були закуплені та передані: військова форма, дощовики, технічне приладдя та лісоматеріали. Все це, дасть змогу нашим воякам облаштувати свій побут та почувати себе комфортніше, зокрема, в польових умовах, а також відчувати підтримку рідної землі, там, на Сході України.

Голова Старосамбірської районної ради О.Бонк, в свою чергу, запевнив  заступника командира бригади бойової підготовки Національної гвардії України О.Пильчарського, що громада і надалі буде підтримувати всім необхідним наших земляків.

Переглядів: 360