ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Старосамбірський район на 6 місці серед районів Львівщини по кількості поданих обласних проектів
Дата новини: 2018-02-05

2 лютого 2018 року Львівська обласна рада завершила реєстрацію проектів до участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку на 2018 рік. Конкурсанти мали можливість подати проекти на участь в Конкурсі виключно на онлайн-платформі.

Початок лютого в Старосамбірській районній раді видався жарким, адже кипіла робота з підготовки та подання проектів місцевого розвитку. Виконавчим апаратом спільно головами місцевих рад, керівниками бюджетних установ до участі в обласному Конкурсі подано 96 проектів, які складатимуть конкуренцію в таких пріоритетах як «Школи»,«Заклади дошкільної освіти», «Охорона здоров’я»,  «Культура»,  «Вуличне освітлення» та «Інші пріоритети». Слід додати, що виконавчим апаратом районної ради  подано  64 проекти, а за його підтримки та консультування до участі в Конкурсі ще подано 10 проектів Старосамбірською міською радою, 7 Новоміською ОТГ, 7 Воютицькою ОТГ (до складу якої минулого року увійшли Сусідовицька та Лютовиська сільські ради), 5 ГО «Старосамбірщина 3000», 2 Старосамбірська ЦРЛ, 1 відділ культури Старосамбірської РДА.

За інформацією відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної ради цього року конкурсанти подали рекордну кількість проектів – 2765. Проаналізувавши загальнодоступний реєстр проектів Старосамбірський район на 6 місці серед районів Львівської області по кількості поданих проектів. Нас випереджають такі самодостатні райони як: Яворівський -199 проектів, Сокальський – 166 проектів, Пустомитівський – 127 проектів, Жовківський -122 проекти, Стрийський – 103 проекти.

Отож, попереду оцінювання якості проектів та формування рейтингової таблиці переможців конкурсу.

1442398428_images

Переглядів: 263