ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Старосамбірський район наступний в пілотному проекті з реорганізації роботи низового підрозділу ОВС за прикладом Самбірського міськвідділу ГУМВС
Дата новини: 2015-07-28

27 липня 2015 року на адресу Старосамбірської районної ради надійшов лист-відповідь за підписом начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області Дмитра Загарія про те, що звернення голови Старосамбірської районної ради Ореста Бонка щодо реорганізації роботи низового підрозділу ОВС в Старосамбірському районі за прикладом Самбірського міськвідділу ГУМВС розглянуто. Результати проведення вказаного проекту в Самбірському районі показують якісне покращення результатів роботи правоохоронців ті ставлення місцевого населення.

Враховуючи цей приклад, керівництвом МВС, прийнято 17 липня 2015 року рішення про запровадження такого принципу роботи на прикладі Старосамбірського РВ ГУМВС.

Як зазначає Д.Загарія: «Наша спільна робота у даному напрямку дозволить покращити якість роботи правоохоронців та оздоровити криміногенну ситуацію».

Отож, очікуймо змін і у нашому районі.

Переглядів: 381

Коментарі новини: «Старосамбірський район наступний в пілотному проекті з реорганізації роботи низового підрозділу ОВС за прикладом Самбірського міськвідділу ГУМВС»