ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Старосамбірський район: перелік переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку – 2019
Дата новини: 2019-05-16

Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області 7 травня затвердила 1136 проектів-переможців, у тому числі у Старосамбірському районі – 79.

Старі вікна у школі та садочку, з яких віє холодом? Клуб потребує нових крісел? Населений пункт недостатньо освітлений? Чи, може, ФАП у селі необхідно відремонтувати?

Як щоразу наголошує голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, усі ці та інші проблеми можна вирішити спільно, скориставшись можливістю відкритого для усіх небайдужих конкурсу Програми проектів місцевого розвитку!

«Із кожним роком нашому конкурсу довіряє все більше й більше людей. Тому, впевнений, Програма проектів місцевого розвитку – це яскравий приклад співпраці влади і громади задля досягнення спільної мети», – підкреслює очільник облради.

слайд1

 

 

 

 

 

Отож, у підсумку в 2019 році на Львівщині маємо 1136 переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку загальною вартістю – 302 млн грн, з яких 139,7 млн грн – кошти обласного бюджету. У Старосамбірському районі загальна вартість 79 проектів – 18,86 млн грн, з яких – 9,24 млн грн – кошти обласної скарбнички.

У розрізі ж пріоритетів ситуація по області виглядає так:

слайд2

 

 

 

 

 

Нижче подаємо перелік переможців у Старосамбірському районі:

3

 

 

 

 

 

 

 

 

3а-1

 

 

 

 

 

 

 

 

3б

 

 

 

 

 

 

 

 

Отож, усі 1136 переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку після необхідних бюджетних процедур отримають фінансування з обласного бюджету в розрізі адмінтеродиниць для реалізації проектів.

Зауважимо, що до 26 червня переможці мають укласти договори з підрядними організаціями про початок реалізації проекту. В іншому випадку – виплату з обласної скарбнички може бути анульовано.

Нагадаємо, Львівська обласна рада у 2018 році здобула І місце за практику «Обласний Конкурс проектів місцевого розвитку: спільно з громадою від ідеї до реалізації» у конкурсі Мінрегіону і Ради Європи  «Кращі практики місцевого самоврядування».

 

Переглядів: 150