ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Старосамбірський район подав два інвестиційні проекти на конкурс проектів із зовнішнього освітлення
Дата новини: 2017-04-06

3 квітня департаментом розвитку та експлуатації житлово-комунального господарствава Львівської облдержадміністрації завершено прийом документів для відбору інвестиційних проектів у межах реалізації заходів Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017 – 2020 роки.

За сприяння Старосамбірської районної ради, відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації для участі в конкурсному відборі інвестиційні проекти подали Старосолянська селищна та Верхньолужоцька сільська ради. Два проекти належать до напрямку Конкурсу «реконструкція,  будівництво та капітальний ремонт  об’єктів зовнішнього освітлення», їх кошторисна вартість склала відповідно 522,086тис.грн. та 481,732тис.грн.

Сподіваємось, що конкурсна комісія схвально оцінить подані інвестиційні проекти громад Старосамбірщини та, відповідно до вимог Конкурсу, на умовах співфінансування виділить кошти з обласного бюджету Верхньолужоцькій сільській раді  на «Реконструкцію вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) по вул.Придністрянська в с.Бусовисько та по вул. Молодіжна в с.Верхній Лужок Старосамбірського району Львівської області» (90% від загальної вартості проекту) та Старосолянській селищній раді  на «Реконструкцію вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) по вул.Воскресенська, вул.Січових Стрільців, вул.Жовтнева, вул.Шкільна, вул.Садова, вул.Сонячна, пл.Миру, в с.Стара Сіль та вул.Л.Українки в с.Стара Ропа Старосамбірського району Львівської області» (80% від загальної вартості проекту).  

Переглядів: 307