ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Старосамбірський район знову у лідерах обласного конкурсу проектів місцевого розвитку.
Дата новини: 2019-04-05

Приємна новина на завершення робочого тижня – Старосамбірський район знову у лідерах обласного конкурсу проектів місцевого розвитку.

Сьогодні, 5 квітня 2019 року, Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області затвердила 1102 потенційних переможців конкурсу в рамках Програми проектів місцевого розвитку у Львівській області.

64 із 79 проектів поданих від Старосамбірщини стали потенційними переможцями (81%). Потішила також Нижанковицька ОТГ із стовідсотковим результатом: 7 із 7. Гарний результат і в Новоміської громади 6 із 7.

Отож перший крок до чергового покращення інфраструктури та благоустрою населених пунктів нашого району зроблено. Попереду затвердження передбаченого співфінансування на сесіях місцевих рад та втілення проектів у життя. Сподіваємось всі цьогорічні проекти-переможці конкурсу будуть успішно реалізовані.

До слова, більшість проектних заявок готувались за активної участі виконавчого апарату Старосамбірської районної ради.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Львівської обласної ради за посиланням

https://lvivoblrada.gov.ua/articles/konkursna-rada-zatverdila-1102-potenciinih-peremozhciv-konkursu-proektiv-miscevogo-rozvitku-2019-roku

кп

Переглядів: 157