ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Стартував конкурс екопроектів «Краща громадська екологічна ініціатива»
Дата новини: 2016-07-05

ekoproektМета конкурсу: впровадження інноваційних підходів до реалізації екологічної політики на території регіону, визначених Стратегією розвитку Львівської області до 2020 року, шляхом залучення людських та матеріальних ресурсів інститутів громадянського суспільства.
            Пріоритети конкурсу відповідають пріоритетам Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року в галузі охорона довкілля.

            Заходи екопроектів відповідають Постанові Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належить до природоохоронних заходів».

Галузеві напрямки конкурсу:

  1. Запровадження європейських стандартів у поводженні з відходами2. Зменшення забруднення повітряного басейну та поліпшення стану водних об’єктів3. Розвиток мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду4. Виховання екологічної свідомості населення

Учасники конкурсу: громадські організації (за винятком релігійних та політичних партій), природоохоронні та еколого-освітні установи, сільські, селищні ради, а також ради об’єднаних територіальних громад, міські ради.

Кінцевий термін подачі проектів на участь у конкурсі: 29 липня 2016 року, о 18:00.

Межі фінансування: максимальний розмір гранту – 50 тис. грн.
Проекти, які передбачають фінансування третіх сторін отримають додаткові переваги при розгляді на конкурсній комісії.

Критерії відбору проектів конкурсною комісією:

  1. Актуальність запропонованого проекту для Львівщини.2. Доцільність реалізації проекту з огляду на затрачені ресурси.3. Інноваційність.4. Довготривалий ефект.

Для участі у конкурсі необхідно подати:
1. Аплікаційна форму встановленого зразка (завантажити).

  1. Для громадських організацій:

– копію свідоцтва про державну реєстрацію;- копію статуту;- копію документа, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.

  1. Для природоохоронних та еколого-освітніх установ:

– копію виписки з державного реєстру юридичних осіб;- копію статуту.

  1. Для органів місцевого самоврядування:

– рішення органу місцевого самоврядування про участь у проекті;- персональний склад учасників реалізації проекту із зазначенням прізвища, імені, по батькові, року народження та місця проживання.

  1. Електронну версію проекту з додатками (диск, флеш-пам’ять).
  2. Інформацію про партнерів екопроекту (копії договорів про партнерство…)
  3. Документи, що підтверджують співфінансування екопроекту з боку Апліканта та партнерських організацій (гарантійні листи, договори…).
  4. Документи, що обґрунтовують видатки в рамках екопроекту (локальні кошториси, розрахунки тощо).
  5. Три фотознімки об’єкта.

Документи на участь у конкурсі необхідно подавати у департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації (79026 м. Львів, вул. Стрийська, 98) до 29 липня 2016 року, о 17:00.

Електронну копію аплікаційної форми з додатками необхідно надіслати на e-mail: envir@loda.gov.ua з написом у темі «Конкурс екопроектів».

Із запитаннями щодо конкурсу просимо звертатися у відділ економіки природокористування  (79026 м. Львів, вул. Стрийська, 98, каб. № 307, тел. 238-73-99, e-mail:lodaeko@gmail.com )

Кінцевий термін подачі проектів на участь у конкурсі: 29 липня 2016 року, о 17:00.

 

Переглядів: 374