ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
До 12 квітня триватиме конкурсний відбір проектів із газифікації населених пунктів
Дата новини: 2017-04-06

В рамках реалізації Програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2016 – 2018 роки в Львівській облдержадміністрації стартував конкурсний відбір проектів.

Конкурсонтами  можуть стати органи місцевого самоврядування, які мають на меті завершення розпочатого будівництва підвідних газопроводів до населених пунктів області першочергово з будівельною готовністю понад 50%.  Обов’язковою умовою  участі  в Конкурсі є співфінансування з місцевих бюджетів та/або інших джерел у розмірі не менше 10% до коштів обласного бюджету.

Конкурсантам потрібно подати такі документи:

· проектно-кошторисну документацію у цінах цього року, затверджену в установленому порядку;

· копію позитивного експертного звіту державної будівельної експертизи, проведеної в цьому році;

· документ про затвердження проектно-кошторисної документації;

· копію наказу про призначення головного інженера проекту та його кваліфікаційного сертифікату;

· рішення органу місцевого самоврядування або довідку суб’єкта господарювання про підтвердження співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел фінансування; 

. довідку про будівельну готовність об’єкта;

. довідку про кількість населення, що проживає в населеному пункті, де реалізується проект та кількість населення, якому планують надати послуги з газопостачання під час реалізації проекту;

· інформаційна картка проекту за формою згідно з додатком;

· супровідний лист до документів, що потрібно подати у департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА.

Документи  приймає департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації з 30 березня до 18:00 12 квітня 2017 року за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 6 (ІІІ поверх).

Переглядів: 289