ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Стратегія розвитку Старосамбірського району до 2020 року – документ, який стане основним дороговказом розвитку нашого району на середньострокову перспективу
Дата новини: 2018-02-05

Сьогодні, 5 лютого,  з ініціативи районної ради, проведено  засідання робочої групи стосовно актуалізації Стратегії розвитку Старосамбірського району до 2020 року.  На  засідання запрошувались депутати районної ради,  керівники установ, організацій та служб Старосамбірського району.

Про необхідність затвердження основного стратегічного документу говорила голова  Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька та голова Старосамбірської РДА Орест Бонк. До слова зазначимо, що питання Стратегії розглядалось на одній із сесій Старосамбірської районної ради, яку після обговорення депутати вирішили ще доопрацювати. Відтак, виконавчий апарат звернувся до керівників установ та організацій, депутатів усіх рівнів, органів місцевого самоврядування з пропозиціями щодо  подання необхідних уточнень.

Саме тому, сьогодні виконавчий директор асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин представила присутнім документ, який має стати основним дороговказом розвитку нашого району на середньострокову перспективу.

Оскільки сесія відбудеться в другій половині лютого, звертаємо увагу читачів, що впродовж 10 днів триватиме збір пропозицій, які можуть бути враховані у Стратегії розвитку Старосамбірського району до 2020 року.

Стратегiя_СТС_05_02

Переглядів: 266