ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Студенти Кембриджа зацікавились Лаврівською обителлю
Дата новини: 2016-07-11

ЛаврівМинулого тижня поважну делегацію з-за кордону приймав Лаврівський василіанський монастир святого Онуфрія. У середу до обителі завітали гості із Кембриджа. Роузі та Нік навчаються на факультеті середньовічних та сучасних мов на відділенні слов’янських студій. Їхня викладач пані Оленка, до речі, корінна українка, вирішила ознайомити своїх учнів із українським культурним надбанням.
Захоплюючу екскурсію монастирем англійською мовою провів отець Теодор. У час екскурсії очі англійських студентів видавали їхнє захоплення та подив від старовинних фресок, архітектури. Потім ходили довгими коридором монашого будинку, оглянули Хресну Дорогу, дзвіницю, алею пам’яті Героїв Небесної сотні та АТО. Переклад здійснювала вчитель англійської мови Стрілківської середньої школи Ганна Канюк.
Загалом же, ділившись враженнями від України, Нік зізнався, що йому найбільше запав до душі Львів, оскільки місто дуже красиве, затишне і не радянське. А вузенькі вулички нагадують йому Англію. Роузі ж зазначила, що одразу закохалась у Київ.
А щодо Лаврова, то студенти розповіли, що побували у монастирях в Росії. І звісно, старовинні ікони та архітектура – прекрасні. Але Лаврівський монастир їм запам’ятається привітним та відкритим. Адже тут їм показали усе: і де живуть монахи, де моляться, де працюють, о. Теодор розповів про свій розпорядок дня. Такого зі слів англійців не було у російських монастирях, не було тої відкритості.
Любов КУРІЙ.

Переглядів: 377