ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Святкування Різдва на Старосамбірщині не обходиться без чудової традиції передачі Вифлеємського Вогню – світла миру, радості, добра та братерства.
Дата новини: 2017-01-10

img_2161Святкування Різдва на Старосамбірщині не обходиться без чудової традиції передачі Вифлеємського Вогню – світла миру, радості, добра та братерства.

5 січня 2017 року, на планованому пункті пропуску “Нижанковичі – Мальговичі” відбулася передача Вифлеємського Вогню очільниці Старосамбірщини – голові Старосамбірської районної ради – Тетяні ТЕРЛЕЦЬКІЙ з рук старости Перемишльського повіту Яна ПОНЧЕКА.

В урочистостях  взяли участь  багаточисельна польська делегація, депутат Львівської обласної ради – Михайло ГИЧКА, голова Пустомитівської районної ради – Галина ГИЧКА, заступник з гуманітарних питань голови Старосамбірської РДА – Андрій ВОЙТОВИЧ, голова Нижанковицької ОТГ – Володимир СМОЛІНСЬКИЙ,  аматорський колектив Народного дому смт.Нижанковичі, священнослужителі, голови місцевих рад, прикордонна служба та представники місцевих ЗМІ.

Біля святкового багаття гості з обох сторін співали колядок, обмінювались освяченими проскурками та оплатками, а також вітали один одного зі святами. 

Незмінними учасниками акції були представники скаутських організацій Польщі та України. Польські харцери передали Святий Вогонь пластунам станиці Старий Самбір, станиці Хирів та представникам Стрілківського пластового осередку, котрі понесли Світло Миру в громади Старосамбірщини. Як і минулого року, пластуни з освяченими проскурками та запаленими лампадками відвідали родини загиблих  учасників АТО та родину Героя Небесної Сотні Богдана СОЛЬЧАНИКА.

Згідно з програмою акції  Вифлеємський Вогонь одночасно попрямував  у трьох напрямках: до міст Добромиль та  Хирів, у місто Старий Самбір та  у село Стрілки, які стали осередками  передачі Вогню для навколишніх місцевих громад.  На центральних площах Хирова, Добромиля, Стрілок та у церкві Святого Миколая у м. Старий Самбір мешканці округ, під спів колядок та різдвяні мелодії оркестрів, радо зустрічали пластунів з Вифлеємським Світлом.

Приємно, що акція, яка цьогоріч відбувалась уже вдев’яте, стала неодмінним атрибутом Різдвяних свят на Старосамбірщині  і несе у кожну домівку тепло радості, добра, надії та миру.

img_2169 img_2165 img_2173 img_2175 img_2176 img_2179 img_2183 img_2190 img_2199 img_2207 img_2214    img_2222 

img_2172 img_2185

Переглядів: 371