ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Тимчасово переміщені особи
Дата новини: 2014-11-12

Серед переселенців 2 тисячі 800 – це неповнолітні особи. Майже 1400 дітей-переселенців, які перебувають у Львівській області уже навчаються у школах, 200 дітей відвідує дошкільні заклади. Окрім цього, з числа внутрішньо переселених осіб, на обліку в жіночих консультаціях перебуває 104 вагітних жінки, а з березня у внутрішньо переселених осіб вже народилося 40 дітей.

З 10 жовтня розпочато призначення щомісячної адресної допомоги переселенцям, яка передбачена постановою Кабінету Міністрів на оплату проживання. Дану допомогу вже у листопаді отримає 1606 осіб.

За сприяння центрів зайнятості в області працевлаштовано майже 150 переселенців, а самостійно в області знайшли роботу понад 1400 тимчасово переміщених громадян.

Окрім цього, Управлінням Верховного Комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців надано грошову допомогу у розмірі 1 мільйон 75 тисяч гривень, яка виплачена 199 сім’ям з числа тимчасово переміщених.

Також кілька днів тому надійшов гуманітарний вантаж від міжнародної організації “Швидка медична допомога” з Німеччини, це понад 5 тонн теплого одягу і взуття та понад 1 тонна продуктів харчування.

Переглядів: 401

Коментарі новини: «Тимчасово переміщені особи»